Praca

Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

 Poszukuje kandydatów do pracy w charakterze pracownika pogotowia kanalizacyjnego. Osoby zatrudnione na tym stanowisku przejdą gruntowne przeszkolenie w Łopusznej w zakresie obsługi urządzeń samochodu WUKO.

 

Wymagamy:

-wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego,

-prawa jazdy kat. B,

-dobrej znajomości topografii powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego (gminy Poronin, Biały Dunajec, Kościelisko)

-mile widziane osoby zamieszkujące w najbliższej okolicy.

 

Oferujemy:

-pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,

-miłą atmosferę w pracy,

-możliwość skorzystania ze środków finansowych w ramach ZFŚS.

 

Osoby zainteresowane mogą składać lub przesyłać podania zawierające CV i podpisaną klauzulę zgody wraz z obowiązkiem informacyjnym (klauzula do pobrania pod adresem https://ppkpodhale.pl/praca.html) na następujący adres:

PPK Sp. z o. o. Al. Tysiąclecia 35 A, 34-400 Nowy Targ lub ppk@ppkpodhale.pl w terminie do 15.07.2019 r. zatytułowane praca_Pogotowie

Brak podpisanej klauzuli uniemożliwi rozpatrzenie złożonego podania, które zostanie zniszczone/ usunięte.

 

 Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Poszukuje kandydatów do pracy w charakterze pracownika obsługującego infrastrukturę ściekową na terenie Gminy Nowy Targ w miejscowościach Krempachy, Nowa Biała. Osoba zatrudniona na stanowisku operatora urządzeń oczyszczalni ścieków-konserwatora sieci kanalizacyjnej przejdzie przeszkolenie na oczyszczalni ścieków w Łopusznej.
 
Wymagamy:
-wykształcenia średniego technicznego,
-znajomości obsługi komputera,
-mile widziane osoby zamieszkujące w najbliższej okolicy.
 
Osoby zainteresowane mogą składać lub przesyłać podania zawierające CV i podpisaną klauzulę zgody wraz z obowiązkiem informacyjnym (klauzula do pobrania pod ogłoszeniem) na następujący adres:
PPK Sp. z o. o. Al. Tysiąclecia 35 A, 34-400 Nowy Targ lub ppk@ppkpodhale.pl w terminie do 30.06.2019 r. zatytułowane praca_Krempachy
Brak podpisanej klauzuli uniemożliwi rozpatrzenie złożonego podania, które zostanie zniszczone/ usunięte.


 

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. z siedzibą przy Al. Tysiąclecia 35A, 34-400 Nowy Targ, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000172849 NIP 7352532366 REGON 492916321 (dalej zwane: „PPK Sp. z o. o”). Oznacza to, że odpowiadamy za wykorzystywanie danych osobowych w sposób bezpieczny, zgodny z obowiązującymi przepisami. Możecie się skontaktować z nami w każdej chwili pod adresem: e-mail: ppk@ppkpodhale.pl


W celu przeprowadzenia rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w CV co najmniej pierwszej lub obu poniższych klauzul, zgodnie ze swymi preferencjami, dla udziału w jednym lub wielu prowadzonych przez nas naborach i podpisanie wybranych opcji:


Pobierz:

Klauzula zgody wraz z obowiązkiem informacyjnym

adres: Al. Tysiąclecia 35A, 34-400 Nowy Targ
telefon: 18 266 52 42