Praca

 

 

Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

technolog

Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Nowym Targu poszukuje technologa z doświadczeniem z zakresu technologii oczyszczania ścieków do świadczenia usług doradczych i kontrolnych w zakresie technologii i eksploatacji oczyszczalni ścieków będących w eksploatacji Spółki.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail do dnia 2018-12-20.

Osoba kontaktowa: Leokadia Błachut, Dział Techniczny, tel. 18 266 52 42 wew. 26, kom. 512 470 041, e-mail: dt@ppkpodhale.pl.

Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:


Specjalista ds. technicznych
(miejsce pracy Szczawnica)Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia wyższego technicznego – preferowana Inżynieria środowiska lub pokrewne techniczne,
- znajomości zagadnień ochrony środowiska w zakresie gospodarki ściekowej, w tym ustawodawstwa
- analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
- dobrej znajomości programów MS Office,
- kreatywności, odpowiedzialności, rzetelności, skrupulatności,
- komunikatywności, dbałości o wizerunek firmy i dobrą atmosferę w pracy,
Oferujemy:
- stabilną, ciekawą pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- przyjazną atmosferę,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny) do dnia 15.12.2018 na adres:
e-mail: roman.kosakowski@ppkpodhale.pl w tytule prosimy o wpisanie
Spec_ds_technicznych_szczawnica
Odpowiemy tylko na wybrane oferty


 

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. z siedzibą przy Al. Tysiąclecia 35A, 34-400 Nowy Targ, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000172849 NIP 7352532366 REGON 492916321 (dalej zwane: „PPK Sp. z o. o”). Oznacza to, że odpowiadamy za wykorzystywanie danych osobowych w sposób bezpieczny, zgodny z obowiązującymi przepisami. Możecie się skontaktować z nami w każdej chwili pod adresem: e-mail: ppk@ppkpodhale.pl


W celu przeprowadzenia rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w CV co najmniej pierwszej lub obu poniższych klauzul, zgodnie ze swymi preferencjami, dla udziału w jednym lub wielu prowadzonych przez nas naborach i podpisanie wybranych opcji:


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego w PPK Sp. z o. o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).


Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny, a brak jej udzielenia powoduje niemożność rozpatrzenia mojej aplikacji.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w PPK Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

adres: Al. Tysiąclecia 35A, 34-400 Nowy Targ
telefon: 18 266 52 42