Praca

Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. przetargów

Od kandydatów oczekujemy:

-wykształcenia wyższego,

-znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych i procedur przetargowych,

-umiejętności pracy w zespole,

-komunikatywności,

-odpowiedzialności, rzetelności,
-dbałości o wizerunek firmy i dobrą atmosferę w pracy.

Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z realizacją zamówień publicznych/prowadzeniem rozliczeń projektów z wykorzystaniem środków unijnych.

Oferujemy:
- stabilną, ciekawą pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane mogą składać lub przesyłać podania zawierające list motywacyjny, CV i podpisaną klauzulę zgody wraz z obowiązkiem informacyjnym (klauzula do pobrania pod adresem https://ppkpodhale.pl/praca.html) na następujący adres:

Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. Al. Tysiąclecia 35 A,
34-400 Nowy Targ lub roman.kosakowski@ppkpodhale.pl w terminie do 21.02.2020 r. zatytułowane spec_ds_przetargow.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Brak podpisanej klauzuli uniemożliwi rozpatrzenie złożonego podania, które zostanie zniszczone/ usunięte.

Ogłoszenie - technolog

Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Nowym Targu poszukuje technologa
z doświadczeniem z zakresu technologii oczyszczania ścieków do świadczenia usług doradczych
i kontrolnych w zakresie technologii i eksploatacji oczyszczalni ścieków będących w eksploatacji Spółki.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail do dnia 2020-02-21.

Dział Techniczny, tel. 18 266 52 42 wew. 26, kom. 512 470 041, email: dt@ppkpodhale.pl.

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. z siedzibą przy Al. Tysiąclecia 35A, 34-400 Nowy Targ, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000172849 NIP 7352532366 REGON 492916321 (dalej zwane: „PPK Sp. z o. o”). Oznacza to, że odpowiadamy za wykorzystywanie danych osobowych w sposób bezpieczny, zgodny z obowiązującymi przepisami. Możecie się skontaktować z nami w każdej chwili pod adresem: e-mail: ppk@ppkpodhale.pl

W celu przeprowadzenia rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w CV co najmniej pierwszej lub obu poniższych klauzul, zgodnie ze swymi preferencjami, dla udziału w jednym lub wielu prowadzonych przez nas naborach i podpisanie wybranych opcji:

Pobierz:

Klauzula zgody wraz z obowiązkiem informacyjnym

adres: Al. Tysiąclecia 35A, 34-400 Nowy Targ
telefon: 18 266 52 42